Proč děláme to, co děláme?

Byznys zápočtem důvěryhodně propojujeme studenty univerzit a svět byznysu. S vysokoškolským titulem se můžeš jít vyfotit. Když se s ním vyfotí i většina Tvých přátel, chce to mít něco navíc. My víme, co to je! A naším posláním je předat to všechno Tobě! 13, slovy třináct let jsme podnikali na finančním trhu, absolvovali jsme stovky obchodních jednání včetně vedení pohovorů nebo jednání se zástupci nadnárodních korporací, mentorovali jsme desítky studentů a absolventů univerzit a dnes předáváme naše know-how další generaci. Pojďme si to společně užít!

Přesvědčili jsme se, že vysoká škola je skvělá nikoliv postačující podmínka k úspěchu v kariéře. Proto ji doplňujeme o to hlavní. Propojujeme vysokoškoláky s kontakty na "důležité" lidi a učíme, jak na ně udělat ten správný dojem.

Naše vize

Sníme o tom, že jednoho dne bude mezi studenty převládat podíl těch, kteří budou aktivně vyhledávat byznysové příležitosti a realizovat tím sami sebe. V našem ideálním světě jsou ambiciózní mladí lidé propojeni s těmi správnými kontakty, kteří pro ně na jejich cestě za kariérou reprezentují úspěšné osobnosti a leadery. Jedině spoluprací a učením se od těch nejlepších se mladý člověk může sám stát tím nejlepším

Obyčejné brigády přestanou těmto mladým lidem dávat smysl z důvodu nízké prespektivy do budoucna, omezenému finančnímu ohodnocení, nízké flexibilitě a nízké přidané hodnotě v rámci osobního rozvoje. Tato většina nebude po studiu končit na pracovních úřadech, ale bude mít ceněnou praxi, zkušenosti s obchodem a podnikáním.

Akcelerátorem vývoje k ideálnímu stavu je v našem podání zápočet z byznysu. V něm je připraveno několik úrovní možné spolupráce na jejímž konci stojí  ÚSPĚŠNÝ MLADÝ ČLOVĚK.

Otevřenost

Vztahy

Lidskost

Důvěra

Kvalita

Kreativita

Radost

Autenticita

Máš svůj byznysový nápad, ale neumíš se prodat nebo nemáš kontakty na důležité lidi z byznysu? Doplň si co potřebuješ díky Zápočtu z byznysu!